KONST / Litografier / Färglitografi 12411324
nr 1241 1324
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Alf Olsson, Par l, 14/80. Signerad, daterad 1977. Motivet: 52x38
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:10:08
18/3 11:02:37
100 kr
18/3 18:26:29
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson